Jdi na obsah Jdi na menu

Puerto Plata - adrenalin, historie, poznání a zážitky

1. 12. 2015

Puerto Plata - hlavní město jantarového pobřeží.....

 

Začneme v největší a nejstarší továrně na výrobu rumu v Dominikánské republice, kde nejen že ochutnáte, ale i koupíte nejlevněji karibský rum, který Vás nadchne a hlavně připravý na další zážitky našeho celodenního výletu :)

 

Poté se vydáme se na lanovku která vás vynese na horu Isabel de Torres (cca 800m), a na vrcholu hory se můžete projít po krásné botanické zahradě s úchvatným výhledem na město a přístav Puerto Plata.....

 

lanovka1.jpg

 

Potom přejedeme cca 25 min. na 27 vodopádů Damajagua, které budete sjíždět jako v tobogánu a zažijete ten správný adrenalin.... (v nabídce je možnost podniknout 7 (v ceně), 12 (příplatek 5 USD) nebo všech 27 vodopádů (příplatek 10 USD))

Zde nás také čeká skvělý oběd Dominikánského stylu.....

 

27charcos.jpg

 

Po návratu do centra města navštívíme manufakturu (larimar, jantar, doutníky, mamajuana a místní lidová tvořivost) a poté prohlídka města a přístavu Puerto Plata - historické náměstí (park central), přístavní pevnost a nábřeží.

 

Cena výletu: se vypočítává podle počtu osob zúčastněných na výletu a místa odkud bude (z jaké destinace) pořádán. Výlet je vždy s česky mluvícím průvodcem zcela soukromně, bez agentur (nejste omezeni časem a výlet si řídíte zcela dle vašich požadavků).

V ceně výletu je vždy oběd a nápoje alko i nealko....

Info o ceně pro vás, dostanete na mailu: info@zivot-v-dominikanske.cz nebo na WhatsApp +1 849 266 8758