Jdi na obsah Jdi na menu

Ostrov Saona nebo Catalina v Bayahibe

14. 12. 2018

Catalina a Saona jsou překrásné ostrůvky hustě porostlé kokosovými palmami a obklopené úchvatnou mořskou faunou. Svou nedotčeností jsou skutečným únikem od civilizace a ideálním místem pro dny strávené na pláži a oddychem. Ostrovy jsou tvořeny korálovými útesy, nenechte si proto ujít poznávání různorodého podmořského světa.

SAONA

Při příjezdu na ostrov se před návštěvníky otevírá nezapomenutelný pohled na dlouhou osamocenou pláž s jemným bílým pískem, nad kterou se sklánějí kokosové palmy. Na ostrově je možné relaxovat, opalovat se, tančit v rytmech bachaty a merengue a přitom si užívat přírodu v její panenské kráse. Ochutnáte také čerstvé grilované ryby a mořské plody podle tradiční dominikánské receptury a samozřejmě nebudou chybět ani lahodné koktejly a nealkoholické nápoje.

 

scuba-diving-at-saona-island1.jpg

 

CATALINA

Nedaleko Saony leží malý tropický ostrůvek Catalina (9 km2) nabízející ideální podmínky pro šnorchlování a potápění. Na ostrově bylo otevřeno Centrum na ochranu a reprodukci želv, langust a dalších mořských živočichů.

 

13127979-catalina-island-in-dominican-republic.jpg

 

Cena výletu: dle počtu osob s českým průvodcem a zcela soukromně, bez agentur (nejste omezeni časem a výlet si řídíte zcela dle vašich požadavků):

2 - 4 osoby - cca 255 USD na osobu

5-10 osob - cca 225 USD na osobu

V ceně výletu je vše all incluido včetně obědu a nápojů (voda, džus, cola, rum, pivo)

Výlet lze naplánovat bez nápojů a oběda - sleva 15 USD...

CENY JSOU ORIENTAČNÍ, ZÁLEŽÍ NA MÍSTĚ ODKUD JE VÝLET POŘÁDÁN

( info o ceně pro vás dostanete na mailu: info@zivot-v-dominikanske.cz )