Jdi na obsah Jdi na menu

Diskuze - napište nám

Zde nám můžete napsat svůj názor, nebo co by jste ještě o Dominikánské republice chtěli vědět.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Denisa a Martin - Super svatební cesta, díky

2. 5. 2016 16:07

Byli jsme u vás v listopadu 2015, ale teprve až postupem času vstřebáváme veškeré zážitky a pocity, které jsme u vás prožili. Často až při prohlížení fotografií si vybavujeme ony nezapomenutelné chvíle, okamžiky, které se nám navždy vryly do paměti. Nikdy nezapomeneme na úžasnou přírodu, lidi kolem sebe a pobyt v klasické vesnici a oblasti, která stále ještě není zasažená masivním turismem. Prázdné panenské pláže plné kokosových palem, dobrodružství, legraci, trochu adrenalinu a spoustu zábavy...to vše jsme u vás zažili a proto se i někdy v budoucnu rádi vrátíme si to znovu zopakovat. Děkujeme za super zážitky...a pro nerozhodnuté, JEĎTE, zažijete netradiční dovolenou v exotickém prostředí, na kterou jen tak nezapomenete.

Lenka - ubytování

14. 3. 2016 18:54

dobrý den, ráda bych Vás oslovila s prosbou o informaci ohledně ubytování v Cabarete poblíž kitové pláže, je možné zaslat cenu za apartmán, který nabízíte s informací, jak je daleko od pláže? děkuji Lenka

miguel.caribic - Re: ubytování

18. 3. 2016 12:02

Dobrý den,
tyto informace jsou zde na našem webu. Naše ubytování je cca 3 km od centra Cabarete (kite beach). pokud chcete váce informací pište na info@zivot-v-dominikanske.cz , rád vám vše zodpovím :)
Mirek

Míša a René - Díky za každé nové ráno :-)

29. 11. 2015 23:11

Musíme říct, že jsme pěkně naštvaní!!! Nemůžeme se teď hned vrátit zpět časem do ráje Hispanioly. Chybí nám příjemní, usměvaví a vstřícní domorodci kterými jsou dnes už i Mirek a Pavel. Mimochodem "en serio" skvělí průvodci! Doporučujeme všem, kdo chtějí zažít "živou" dovolenou, okořeněnou skvělým Dominikánským rumem, fantastickým jídlem a sluncem rozžhavenými plážemi. Všichni odchovanci sterilních hotelových rezortů by měli povinně strávit pár dní mezi domorodým obyvatelstvem a poznat jejich zvyky a denní život. Za to a spoustu dalšího Mirkovi ještě jednou děkujeme.
Přijedeme zase!!! :-) Olá kluci!
Míša a René

miguel.caribic - Re: Díky za každé nové ráno :-)

30. 11. 2015 4:19

Byli jste úžasní a těšíme se, že to bude mít pokračování ...... Moc děkujeme a vraťte se :)
M+P

Adam a Dominika - Chceme späť!

10. 10. 2015 14:52

Mirek, ďakujeme za skvelé ubytovanie a ukážku pravého života Dominikáncov v nádhernej prírode. Tá pohoda bez zhonu nám na Slovensku naozaj chýba :) a guagua tu chýba tiež! :D Už teraz makáme na kondičke a najbližšie smer Pico Duarte ! :)

miguel.caribic - Re: Chceme späť!

10. 10. 2015 19:42

Moc díky a budeme se těšit až přijedete zase :). Tak tu Guagua zaveďte i na Slovensku :)))))
M+P

Paolo Barozo - 3 týdny v Cabarete

19. 9. 2015 20:22

O prvního dne v Dr super servis, výborný ubytování, Miguel jako super průvodce, velká spokojenost, díky tobě i Pavlovi

miguel.caribic - Re: 3 týdny v Cabarete

20. 9. 2015 15:23

Moc díky Pavle a v prosinci se opět uvidíme :)
M+P

Jan - Díky bylo to super :)

1. 9. 2015 21:33

Mirku a Pavle, moc děkujeme za všechno, ubytování bylo super a průvodcovské služby naprosto perfektní. Zase přijedeme, protože to byla moc fajn dovolená, hlavně díky vám!
Honza a Zuzka

miguel.caribic - Re: Díky bylo to super :)

1. 9. 2015 21:42

Honzo a Zuzko, jsme moc rádi, že se vám to u nás líbilo a budeme se těšit :)
M+P